Kotva
Mapa webu

Aktuality


Dobrý den vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi, abych vám všem poděkovala za zaplacení úplaty za vzdělávání. Velmi si vážíme toho, že i v této době, která umění příliš nepřeje, zůstáváte s námi.

Výuka stále probíhá distančním způsobem.

Prosím vás tedy všechny znovu o trpělivost a pochopení. Velmi si vážíme vaší pomoci, bez které bychom distanční výuku s vašimi dětmi nebyli schopni zvládnout.

 

Mgr. Iveta Sinkulová 

ředitelka školy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Informace k talentovým zkouškám na školní rok 2021/2022 (Velikost: 155.69 kB)

Vážení rodiče, velmi si vážíme vašeho zájmu o výuku vašich dětí v ZUŠ Říčany. Výše naleznete informace k zápisu, ale je nutné podotknout, že se situace mění každým dnem a nelze přesně predikovat, jaký stav bude v květnu. Prosíme vás moc, sledujte naše webové stránky, budem vás o všem informovat. Aplikaci pro zápis otevřeme až 26.dubna 2021, abychom byli schopni alespoň částečně reagovat na nařízení vlády a MŠMT.

 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Iveta Sinkulová, ředitelka ZUŠ Říčany a kolektiv pedagogů ZUŠ Říčany

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Od ledna 2021 převezme výuku flétnové třídy MgA. Nikoly Müllerové náš nový kolega Marek Přibyl, DiS., kterého tímto vítáme do našeho pedagogického sboru!

Těšíme se na spolupráci!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Velká gratulace patří našim mladým klavíristům, kteří soutěžili v celostátní soutěži "Mladí pianisté hrají na klavír Steinway&Sons"!

Soutěž se letos konala formou nahrávek, které byly posouzeny odbornou porotou.

 

1. kategorie

 

3. cena - Soukenková Eliška (ze třídy MgA. Vjačeslava Grokhovského, Ph.D.)

3. cena - Patrik Průžek (ze třídy MgA. Vjačeslava Grokhovského Ph.D. a MgA. Markéty Polákové)

 

2. kategorie

 

2. cena - Korytář Matěj (ze třídy Mgr. Petra Malínka)

 

3.kategorie

 

4. cena - Klimentová Adéla (ze třídy MgA. Vjačeslava Grokhovského, Ph.D.)

 

Moc gratulujeme !

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Pozvánka na Absolventské koncerty - ZRUŠENY V RÁMCI NOVÝCH HYGIENICKÝCH NAŘÍZENÍ  A NOUZOVÉHO STAVU.

 

Vzhledem k situaci jsme se nemohli s našimi absolventy rozloučit na tradičních červnových absolventských koncertech, které jsme přeložili na začátek letošního školního roku. Plánovaný termín  19. a 20.  října a následně 23.11. 2020 jsme byli  nuceni vzhledem k hygienické  situaci znovu  zrušit. 

 

Je nám to líto!

1.řada zleva:

Mia Viktorie Teclová – klavír, Anežka Fořtová – pozoun, Michaela Menclová – zpěv, Judita Kosmáková – taneční obor, Magdaléna Kořenová – housle, Marie Luisa Hanko – housle, Kristýna Stocková – saxofon, Lucie Tománková a  Marie  Thümmelová – taneční obor, Kateřina Nenadálová – výtvarný obor, Kateřina Stocková – housle

2.řada zleva:

Štěpánka Veselá – taneční obor, Nikola Jeriová a Barbora Jarošová– zpěv, Jakub Linhart – klavír, František Sláma a Petr Slavíček  – kytara, Lukáš Bukověcký – zpěv, Adam Sirovátka – housle, Vojtěch Polena – kytara, Martin Jaroš – tenor, Jakub Mašek – klavír, Tereza Kudibalová – klavír, Rozálie Járová – taneční obor, Karolína Kučerová – klavír, Erika Povinská – výtvarný obor, Magdaléna Jedličková – příčná flétna, Šimon Koběrský - klavír

 

-